021-76250850 (09128499901 - 4)
info@faraz-compressor.com

رطوبت سنج DPM

رطوبت سنج در جهت تشخیص به موقع رطوبت موجود در خط هوای فشرده

METPOINT DPM

 با استفاده از دستگاههای رطوبت سنج METPOINT DPM می توان علاوه بر نشان دادن داده هایی از اندازه گیری های مستمر، داده ها را به صورت همزمان و اتوماتیک در دستگاه ذخیره کرد. آلارمی جهت نشان دادن مقدار بیش از حد مجاز برای آن تعبیه شده است.رطوبت سنج metpoint DPM
دستگاه رطوبت سنج قابل حمل برای اندازه گیری هوای فشرده و گازها
دستگاه رطوبت سنج METPOINT DPM شامل یک سنسور اندازه گیری رطوبت به همراه Data Logger، ابزار سرویس دهی قایل حمل جهت اندازه گیری رطوبت پس از تمام انواع درایرها تا نقطه شبنم -80 Ctd می باشد. صفحه نمایشگر گرافیکی 3.5’’ به همراه صفحه نمایش لمسی کار با این دستگاه را آسان تر کرده است. نشانه های گرافیکی و منحنی اندازه گیری رنگی آن کاملا منحصر به فرد است.
با استقاده از این دستگاه بیش از 100 میلیون نوبت اندازه گیری به همراه تاریخ و مکان میتوان ذخیره نمود. داده های اندازه گیری شده می تواند از طریق پورت USB منتقل گردد. این داده ها را می توان به راحتی به وسیله نرم افزار موجود مورد بررسی و تحلیل قرار داد. داده های اندازه گیری و گزارش های سرویس را نیز می توان به راحتی و با سرعت ثبت کرد.
دستگاه رطوبت سنج داری یک سنسور ورودی تعیین و تشخیص اضافه نیز دارا می باشد. علاوه بر اندازه گیری نقطه شبنم داخلی یک سنسور اختیاری اضافی نیز می تواند به آن متصل شود. بنابراین شما می توانید تقریبا تمام وظایف اندازه گیری های صنعتی را انجام دید. به عنوان مثال:
 • اندازه گیری فشارجداگانه
 • فاصله نقطه شبنم از طریق سنسور دمای خارجی
 • اندازه گیری مصرف هوای فشرده
 • قدرت فعال درکیلووات ساعت /کیلو وات
metpoint bdl

 

METPOINT FLM-Sensor SD
تکنولوژی سنسور ابزار اندازه گیری
امکانات و مزایا

 • دقت اندازه گیری بالا:ابزارهای اندازه گیری شاخصاً جهت کاربردهای هوای فشرده طراحی شده اند.
 • قابلیت اطمینان مستقل:سنجش قابل اطمینان که مستقل از دما و فشار که بدون نیاز به تنظیمات می باشد.
 • ساخته شده براساس آخرین تکنولوژی:در ساختار این سنسور تنها از اجزای با کیفیت بالا مانند فولاد ضد زنگ ساخته شده است و همچنین از ویژگی های خاصی در طراحی تمام سنسورها استفاده شده است.
 • دیجیتال و آنالوگ:بیشتر سنسورها جهت اتصال سریع و ساده و همچنین گسترش ساده یا مقاوم سازی دارای اتصالات دیجیتال و آنالوگ می باشند.
 
رطوبت سنج metpoint sd 

METPOINT BDL
مانیتور چند عملکردی و ذخیره ساز داده جهت ابزارهای اندازه گیری
امکانات و مزایا
 • دقت اندازه گیری بالا:ابزارهای اندازه گیری شاخصاً جهت کاربردهای هوای فشرده طراحی شده اند.
 • قابلیت اطمینان مستقل:سنجش قابل اطمینان که مستقل از دما و فشار که بدون نیاز به تنظیمات می باشد.
 • سیستم پکپارچه سازی آسان:ذخیره سازی کامل داده ها، قابلیت اتصال به شبکه، تمام راه حل های ثابت و متحرک با استفاده از دستگاه دارنده ی سیستم عامل و بسته های نرم افزاری در دسترس
 • صفحه نمایش بصری:نمایشگر چند عملکردی قابل استفاده و خواندن می باشد. همچنین این نمایشگر پورت های توسعه جهت سنسورها اضافی نیز تعبیه کرده است.
 • طراحی ماژولار:این محصول با وجود وسعت محدوده ای که در بازار مصرف دارد، هر قطعه آن به همراه برنامه کاربردی یکپارچه طراحی شده است.
نشانگر رطوبت سنج MET POINT BDL
 اصول عملکرد
سنسور حول محور یک الکترود بالا و پایین و یک لایه پلیمر متخلخل در بین آنها طراحی شده است (عکس بالا، سمت چپ). بسته به میزان فشار ذرات بخار آب تعداد بیشتر یا کمتری از مولکول های اب به لایه پلیمری متخلل نفوذ می کنند. در نتیجه ظرفیت سنسور تغییر می یاید و این تغییر به یک مقدار رطوبت و سپس نمایش داده تبدیل می شود.
اصل کالریمتری جهت اندازه گیری جریان به دو سنسور دما در تماس نزدیک با جریان اما به همراه عایق حرارتی با یکدیگر بستگی دارد. یکی از دو سنسور به طور مداوم گرم شده و اثر خنک کننده جریان هوا جهت نظارت بر سرعت جریان استفاده می شود.
 1. اندازه گیری نقطه ی شبنم با استفاده از سنسورهای پلیمری خازنی دقت اندازه گیری کاربران را F°9± بالا می برد.
 2. سنسورهای فشار از جنس فولاد ضد زنگ، تکنولوژی thin-film برای بالای 870 psig و فشار نسبی گازها و مایعات با دقت ≤5± %
 3. سنسور جریان استفاده شده در اندازه گیری کالیمتری (عکس بالا، سمت راست) محدوده جریان را از محدوده 12 تا 23.275 scfm با دقت 3± % تشخیص می دهد.
 4. گزینه های مختلف نظارت برای حل و فصل تمام نیازها در دسترس می باشد. همه ی آنها از آخرین تکنولوژی و پروتکل های ارتباطی جهت اتحاد آسان عناصر استفاده می کنند.
 
نشانگر رطوبت سنج METPOINT BDL