021-76250850 (09128499901 - 4)
info@faraz-compressor.com

کمپرسورهای اسکرول SL

کمپرسورهای فاقد روغن SL

در صنایع غذا، دارو و الکترونیک، کیفیت هوای فشرده در تولید محصولات امر بسیار مهمی است. کمپرسورهای بدون روغن SCROLLLine شرکت RENNER منحصراً برای صنایعی طراحی و تولید می شوند که نیاز به هوای تمیز و بدون روغن دارند. بالاترین ضریب اطمینان و بهره وری و کاهش هزینه های تعمیرات و نگه داری باعث می شود کمپرسورهای اسکرول RENNER بهترین انتخاب برای یک سرمایه گذاری مطمئن باشند.

هوای تولید شده توسط این کمپرسور 100% فاقد روغن (Oil Free) می باشد

در کمپرسورهای اسکرول هوای فشرده به صورت پیوسته بر اثر عملکرد یک المان مارپیچ ثابت و یک المان مارپیچ متحرک ایجاد می شود. همچنین تعداد کم قطعات متحرک استفاده شده در این کمپرسورها و استفاده از متریال با درجه کیفی بالا و ساخت آلمان، عملکردی ایمن و قابل اطمینان را در کل زمان عملیات فراهم می کند.

اشغال فضای کمتر و کاربری بیشتر

طراحی کامپکت و در صورت نیاز قابلیت اضافه شدن درایر به این کمپرسورها موجب می شود برای فضاهای کم نیز کاربردی باشد و بدون وجود هیچ مشکلی هوای فشرده مورد نیاز سیستم را تامین کند.

کنترلر RENNERTronic Plus

معمولا در صنایعی که نوسان زیادی در استفاده از هوای فشرده دارند و یا صنایعی که برای افزایش قابلیت اطمینان سیستم از کمپرسور رزرو استفاده می کنند، از سیستم های کمپرسور با دو، سه یا  چهار واحد کمپرسور با عملکرد مستقل استفاده می شود. استفاده از کنترلر یکپارچه RENNERTronic امکان تغییر سوئیچ واحدهای مختلف را فراهم می کند. همچنین وضعیت پارامترهای مربوط به کمپرسورها به صورت واضح و دقیق توسط این کنترلر نمایش داده می شود.

صدای تولید شده

کمپرسورهای اسکرول مدل Supper Silent به دلیل اینکه تنها به میزان 52db صدا تولید می کند برای استفاده در فضاهای داخلی محیط های کاری بسیار مناسب هستند.