021-76250850 (09128499901 - 4)
info@faraz-compressor.com

Membrane Dryers DRYPOINT DM 40 G61 CA-N

داریر ممبرینی DM 40 G61 - خشک کن ممبرینی - بکو آلمان

از {{model.count}}
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

خشک کن و فیلتر کم حجم DM 40 G61، قابل اعتماد و بدون برق: خشک کن غشایی DRYPOINT M   Plus با استفاده از غشاهای بسیار انتخابی ، هوای فشرده شده را خشک می  کند.  نقاط شبنم فشار بین 15+ و -40 درجه سانتیگراد را می توان به دست آورد  . یک  مزیت دیگر :  دارای نانو فیلتر یکپارچه ، که تمام نیازهای  فیلتراسیون  کارآمد را برآورده می کند و از این طریق از غشاها نیز محافظت  می کند.

at PDP - suppression from +35°C to +15°C (+5°C to –7°C)
1650 l/min
at PDP-suppression from +35 °C to + 3 °C (+ 5 °C to – 17 °C)
1125 l/min
at PDP-suppression from +35 °C to – 10 °C (+ 5 °C to – 26 °C)
860 l/min
at PDP-suppression from +35 °C to – 20 °C (+ 5 °C to – 33 °C)
l/min 740
Purge air
180 l/min
Dimension data
795x146x48x125 mm
Weight
9.1kg
کشور سازنده
آلمان
خشک کن و فیلتر در یک دستگاه: DRYPOINT® M PLUS
نیاز به درجه خشک شدن (نقطه شبنم تحت فشار) بسته به نوع کاربرد متفاوت است ، اما باید همیشه با کمترین استفاده ممکن از انرژی انجام شود. بعلاوه ، هوای فشرده خشک باید بلافاصله در دسترس باشد. پیش نیازهای این مورد یک محدوده محصول با درجه ریز ریز و دانش فنی تولید کننده با توجه به ویژگی های عملکرد خشک کن ها در طیف گسترده ای از شرایط کار است.

خشک کن غشایی DRYPOINT M PLUS با نانو فیلتر یکپارچه به مدت 10 سال راه حل آزمایش شده برای فیلتراسیون و خشک کردن کارآمد در یک محفظه بوده است. این خشک کردن هوای فشرده قابل اعتماد با نیاز هوای کم تصفیه را فراهم می کند ، به انرژی الکتریکی و عوامل جاذب زیست محیطی مضر نیاز ندارد. نانو فیلتر یکپارچه کیفیت هوای فشرده خشک ، ایمنی و پایداری طولانی مدت دیافراگم های الیاف توخالی بسیار انتخابی را افزایش می دهد. از آنجا که ترکیب هوای فشرده به هیچ وجه تغییر نمی کند ، می توان از DRYPOINT M PLUS برای پردازش هوای تنفسی استفاده کرد.

کارایی در فضای محدود
درایر ممبرینی همراه با نانوفیلتر داخلی یک راه حل ابتکاری برای فیلتراسیون و خشک کردن هوای فشرده در یک هوزینگ می باشد که هوای فشرده خروجی را در دمای ثابت و با صرفه جویی در انرژی از طریق نیاز کمتر به هوای ورودی و بدون آلودگی فراهم می آورد.
المنت نانوفیلتر سبب جذب ذرات و آیروسل های هوای فشرده شده به طوری که کیفیت هوای خروجی را به کلاس 1 مطابق با استاندارد ISO 8573-1 بسته به شرایط هوای ورودی می رساند.
با استفاده از فیلترهای هوای فشرده همراه با درایر غشایی M PLUS در یک سیستم واحد، دستگاهی قابل اطمینان و استثنایی به منظور فیلتراسیون و خشک کردن همزمان هوای فشرده فراهم آمده است. با توجه به اندازه نسبتا کوچک این دستگاه ها، استفاده از آن حتی در مواردی که محدودیت فضا داریم میسر می شود.
در این درایرها، خشک کردن هوای فشرده براساس اصول نفوذ ذرات در غشاهای نیمه تراوا صورت می گیرد. با استفاده از تکنولوژی جدید Twist 60 شرکت بکو، عملیات خشک کردن هوای فشرده یک فرآیند کارآمد و موثر می باشد که در طی آن انرژی ذخیره می شود. فیبرهای مارپیچی مورد استفاده در این غشاها منجر به ایجاد جریان بهینه در اطراف فیبرهای غشایی شده و میزان اتلاف هوای فشرده را به طور قابل توجهی کاهش می دهد.
نگهداری تمامی قسمت های درایر غشایی M PLUS به آسانی صورت می گیرد و معمولا در هنگام عملیات ایجاد صدای اضافی نکرده و نیازی به انرژی الکتریکی ندارند.

نحوه عملکرد DRYPOINT® M PLUS
  1. هوای فشرده به لوله مرکزی درایر ممبرینی جریان می یابد.
  2. پس از عبور از المنت فیلتر، هوای فشرده وارد فیبرهای توخالی المنت ممبرینی می گردد.
  3. هوای مورد نیاز برای درایر به طور متناوب در خروجی المنت های غشایی منتقل شده و با باز شدن نازل به درون درایر جریان می یابد.
  4. دو جریان هوا با رطوبت متفاوت و با جریان معکوس از طریق المنت های غشایی حرکت می کنند. تنها هوای فشرده دارای رطوبت در غشای درایر حرکت کرده و هوای خشک به بیرون از درایر منتقل می شود.
  5. هوای فشرده خشک از درایر خارج می شود.
  6. هوای دارای رطوبت باقیمانده به محیط باز می گردد.


DRYPOINT® M به عنوان واحد FDR
واحد FDR ترکیبی جمع و جور از فیلتر (فیلتراسیون) ، خشک کن (خشک کن) و تنظیم کننده فشار (مقرره) است. این یک راه حل بهینه برای کاربردهای موقعیت نهایی است. واحد FDR بصورت کاملاً از پیش مونتاژ شده تحویل داده می شود و فقط باید به منبع هوای فشرده متصل شود. تنظیم کننده فشار با ثابت کردن 4-10 بار فشار ثابت را در موقعیت انتهایی تضمین می کند.

آیا شما نیازهای دیگری دارید؟
با توجه به پتانسیل تجربه بسیار زیاد ما ، کارشناسان ما مشخصات مورد نیاز برنامه شما را درک می کنند. فقط با ما تماس بگیرید ، ما خوشحال خواهیم شد که به شما مشاوره دهیم! سپس ما همراه با شما راه حل بهینه را پیدا خواهیم کرد.
عنصر غشایی DRYPOINT® M
BEKO TECHNOLOGIES بیش از 20 سال است که خشک کن غشایی DRYPOINT M را در ایالات متحده تولید می کند و بیش از 15 سال در سراسر جهان این خشک کن های هوای غشایی را به تولیدکنندگان تجهیزات تهویه و تنفس عرضه می کند. بنابراین ، ساخت عنصر خشک کن غشایی جز component اصلی تجهیزات تهویه و تنفس است.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...