021-76250850 (09128499901 - 4)
info@faraz-compressor.com

Refrigeration Dryer DRYPOINT RA 370

داریر یخچالی RA 370 - خشک کن یخچالی - بکو آلمان

از {{model.count}}
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

درایر یخچالی RA 370، باعث می شود مقدار زیادی از آب موجود در هوای فشرده را متراکم کرده و از آن جدا کند. پس از خنک شدن و چگالش، هوای فشرده شده در تبادل با هوای فشرده ورودی مجدداً گرم می شود تا چگالشی در قسمت بیرونی سیستم لوله شکل صورت نگیرد. این تبادل گرما بین هوای فشرده شده ورودی و خروجی همچنین باعث کاهش دمای هوای فشرده شده ورودی می شود و به همین ترتیب باعث کاهش ظرفیت خنک کننده مورد نیاز مدار مبرد می شود. درایر یخچالی پر مصرف ترین نوع درایر در صنایع مختلف می باشد.

Volume Volume Flow
m3/h) 372)
Pressure dew point
3 °C
Power consumption
0.84kw
Pressure drop
0.18bar
Air connection
1/2 1 BSP-F
Dimension data
885×555×580 mm
Weight
63kg
.Compressed-Air inlet Max.Temp
70°C
ambient temperature
2°C....50°C
operating pressure
14....4 (bar (g
Humidity
saturated
Cooling media
R410a
کشور سازنده
آلمان

درایر های تبریدی هزینه های عملیاتی را کاهش می دهند

درایر های تبریدی در همه جا مورد استفاده قرار می گیرند و امروزه در شبکه های هوای فشرده امروزی نیز یکی از محبوب ترین درایر ها به شمار می روند. آنها نمایانگر اقتصادی ترین روش خشک کردن هوای فشرده هستند که با خنک کردن دمای هوای فشرده، بخار آب میعانات را به آب که پس از آن تخلیه می شود منتقل می کنند. همچنین با جریان زیاد نوسانات، DRYPOINT RA به لطف کنترل هوشمند خود می تواند انرژی زیادی را در مصرف خود ذخیره نماید. DRYPOINT RA کارآمدترین راه حل را برای همه برنامه هایی که در آنها شرایط پایدار مهم است ارائه می دهد.

بازگشت سرمایه در زمان اندک

از نظر اقتصادی آن چه تعیین کننده ی کارآمد بودن یک سیستم می باشد هزینه های عملیاتی است و نه هزینه های سرمایه گذاری. دریک دوره ی عملیاتی 5 ساله ، فقط 20 تا 30 درصد کل هزینه ها به سرمایه گذاری خالص اختصاص داده می شود، در حالی که 70 تا 80 درصد آن به هزینه های عملیاتی تعلق می گیرد. این مقدار به طور مساوی بین هزینه های صرف شده برای الکتریسته، مقاومت جریان و اتلاف هوای فشرده از طریق نشتی ها اختصاص داده می شود. افت فشار موجود در نقاط بحرانی باید با افزایش عملکرد کمپرسور جبران شود که در نهایت این امر باعث مصرف انرژی بیش تر خواهد شد.

با استفاده از DRYPOINT RA هزینه های عملیاتی ذکر شده را می توان تا 50 % کاهش داد. از طرفی، در برآورد نرخ بازگشت سرمایه نیز تاثیر مثبت نسل جدید درایرهای یخچالی ثابت شده است و معمولا هزینه خرید این درایرها طی شش ماه قابل بازگشت می باشد.


نحوه عملکرد بکومت (DRYPOINT RA):دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...