021-76250850 (09128499901 - 4)
info@faraz-compressor.com

METPOINT® leak detector LKD set

نشت یاب METPOINT LKD set

از {{model.count}}
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

نشت ها اغلب برای مدت طولانی قابل شناسایی نیستند ، زیرا بیشتر افراد نمی توانند آنها را ببینند یا بشنوند. چنین نشتی های کشف نشده به آرامی به محرک های واقعی هزینه تبدیل می شوند. رفع نشتی بالاترین پتانسیل پس انداز را در زمینه تأمین هوای فشرده فراهم می کند.

Measuring range
40 kHz +/- 1 kHz
Bandwidth
2.5 kHz
Visual display
OLED display, leak signal (digital dial display),
Sensitivity: Bar graph and percentage display,
Volume: Bar graph and percentage display,
Charge status: Multi-stage
Signal strength display
Digital dial display and percentage value
Power supply
3.7 V Li-ion accumulator, 1100 mAh
Charging time
2.5 h
Battery runtime
> 40 h
Operating temperature
–20 °C ... +60 °C

METPOINT® LKD: تشخیص نشت سریع و مطمئن
آیا می دانید که نشت باعث افزایش هزینه های انرژی در تولید می شود؟ با این حال ، نشت ها اغلب برای مدت طولانی قابل شناسایی نیستند ، زیرا بیشتر افراد نمی توانند آنها را ببینند یا بشنوند. چنین نشتی های کشف نشده به آرامی به محرک های واقعی هزینه تبدیل می شوند. رفع نشتی بالاترین پتانسیل پس انداز را در زمینه تأمین هوای فشرده فراهم می کند.

علت کوچک - اثر بزرگ
علت کوچک - اثر بزرگ. حتی نشت های کوچک نیز می توانند سهم بزرگی در هزینه های هوای فشرده داشته باشند. در کل ، نرخ نشت 30٪ غیر معمول نیست. در زمان افزایش قیمت انرژی ، مبالغ هنگفتی خیلی سریع "دود می شوند". راه حل در اینجا ردیاب کوچک و آسان برای استفاده METPOINT LKDLeak است. اگر از آن استفاده شود ، نشتی در سیستم می تواند در مدت زمان کوتاهی قرار گیرد. بنابراین تعمیر و نگهداری با اطلاع دقیق و دقیق انجام می شود. METPOINT LKD از یک ویژگی فیزیکی برای این منظور استفاده می کند. با فرار هوای فشرده ، مولکول های گاز باعث اصطکاک در امتداد دیواره لوله می شوند. این اصطکاک به نوبه خود باعث ایجاد صدا در محدوده فرکانس اولتراسونیک می شود.
tableدستگاه تشخیص نشت LKD از طریق نمایشگر رنگ ، مقدار اندازه گیری شده و سیگنال صوتی اطلاع می دهد. ابعاد جمع و جور و عملکرد آسان ، آن را سریع و قابل استفاده در همه جا کرده است.

pipe
نشت نقاطی در سیستم هوای فشرده است که هوا می تواند از آن خارج شود. از آنجا که این منجر به افت فشار می شود ، انرژی بیشتری برای نگه داشتن فشار در سیستم شما در سطح مورد نیاز است. نشت به طور کلی در اواخر تولید در لوله کشی ، اتصالات ، اجزای نگهداری و همچنین اتصال سریع آزاد می شود.
با فرار هوای فشرده ، مولکول های گاز باعث اصطکاک در امتداد دیواره لوله گذاری می شوند. این اصطکاک به نوبه خود باعث ایجاد صدا در محدوده فرکانس اولتراسونیک می شود. METPOINT LKD این نویز را تشخیص داده و به سیگنال های شنیداری و دیداری تبدیل می کند. از آنجا که فقط در محدوده فرکانس نشت گاز سر و صدا را می گیرد ، دستگاه امکان تشخیص دقیق حتی در محیط های پر سر و صدا را فراهم می کند.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...