021-76250850 (09128499901 - 4)
info@faraz-compressor.com

بایگانی نوشته‌ها


اهمیت دانستن ISO 8573 - 1

استاندارد بین المللی ISO 8573-1: 2010  استاندارد مشخصات كیفیت هوا می باشد كه با ارائه طیف وسیعی از کلاسهای خلوص برای ذرات ، آب و روغن این آلودگی های خاص را بررسی و برطرف می كند.چگونه کلاس های خلوص ISO 8573-1 را تعیین کنیم : تعیین کلاس های درجه خلوص ISO 8573.1 برای هوای فشرده شامل نام مشخصات و تاریخ انتشار می باشد و به دنبال آن شماره (های) کلاس خلوص در براکت ها قرار می گیرد.

تولید نیتروژن با روش PSA و تکنولوژی NKAT

تولید گاز نیتروژن با خلوص بالا و مصرف انرژی پایین. ابتدا گاز نیتروژن با روش PSA به خلوص % 99.5 یا % 99.9 می رسد. سپس با انتقال این گاز به دستگاه NKAT و تزریق گاز هیدروژن، طی یک واکنش شیمیایی، هیدروژن با اکسیژن باقی مانده ترکیب شده و تولید آب (H2O) و گرما می کند. در مرحله ی بعد، با استفاده از یک درایر جذبی، آب کندانس شده و همزمان دمای نقطه شبنم نیز تا 70- درجه سانتی گراد کاهش می یابد. از مزایای استفاده از سیستم های NKAT، کاهش میزان هوای فشرده مورد نیاز تا %50 نسبت به روش استاندارد PSA است.

درباره‌ی شرکت فراز کمپرسور
ساختمان شرکت فراز کمپرسور1383
شرکت فراز فعالیت خود را جهت رسیدن به دو هدف اصلی که ارائه خدمات آموزشی مهندسی و راه حل های تکنیکی بود، توسط آقای مهدی صفری یزد، آغاز کرد. با علم به نقش حیاتی کمپرسورهای هوا در اکثر صنایع و همچنین برخی تجهیزات خاص، شرکت فراز تمرکز اصلی خود را بر روی کمپرسورهای هوا و ابزارهای دقیق اندازه گیری توسط یک واحد کارآمد و سازمان یافته مهندسی فروش، قرار داد.
1384
با افزایش و گسترش سهم بازار فراز در سراسر کشور و منطقه، استراتژی آموزشی شرکت بیشتر مورد توجه قرار گرفت. از این رو دانشگاه علمی-کاربردی فراز با هدف ارائه دوره های مختلف عملی و آموزش ضمن خدمت و از بین بردن فاصله موجود بین تحصیلات دانشگاهی و آموزش های عملی که نهایتا منجر به ارتقا سطح مهارت تکنسین ها در صنایع مرتبط می شود را تاسیس نمود.
1386
شرکت فراز بصورت روزافزون در حال گسترش و توسعه در زمینه میزان سرمایه و اعتبار اجتماعی در بین تولید کنندگان و همچنین ارتقا سطح مهارت و دانش فنی نیروی انسانی در درون سازمان بوده است. عامل اصلی این موفقیت
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...