021-76250850 (09128499901 - 4)
info@faraz-compressor.com

بایگانی نوشته‌ها


چند نکته مهم در طراحی یک کمپرسورخانه

چکیده مقاله‌ی شما در این بخش نوشته می‌شود. بهتر است که بازدیدکنندگان قبل از ورود به صفحه، در مورد کلیت محتوای آن اطلاعاتی را کسب کنند.

درباره‌ی شرکت فراز کمپرسور
ساختمان شرکت فراز کمپرسور1383
شرکت فراز فعالیت خود را جهت رسیدن به دو هدف اصلی که ارائه خدمات آموزشی مهندسی و راه حل های تکنیکی بود، توسط آقای مهدی صفری یزد، آغاز کرد. با علم به نقش حیاتی کمپرسورهای هوا در اکثر صنایع و همچنین برخی تجهیزات خاص، شرکت فراز تمرکز اصلی خود را بر روی کمپرسورهای هوا و ابزارهای دقیق اندازه گیری توسط یک واحد کارآمد و سازمان یافته مهندسی فروش، قرار داد.
1384
با افزایش و گسترش سهم بازار فراز در سراسر کشور و منطقه، استراتژی آموزشی شرکت بیشتر مورد توجه قرار گرفت. از این رو دانشگاه علمی-کاربردی فراز با هدف ارائه دوره های مختلف عملی و آموزش ضمن خدمت و از بین بردن فاصله موجود بین تحصیلات دانشگاهی و آموزش های عملی که نهایتا منجر به ارتقا سطح مهارت تکنسین ها در صنایع مرتبط می شود را تاسیس نمود.
1386
شرکت فراز بصورت روزافزون در حال گسترش و توسعه در زمینه میزان سرمایه و اعتبار اجتماعی در بین تولید کنندگان و همچنین ارتقا سطح مهارت و دانش فنی نیروی انسانی در درون سازمان بوده است. عامل اصلی این موفقیت
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...