021-76250850 (09128499901 - 4)
info@faraz-compressor.com

شیر تخلیه اتوماتیک 12 BEKOMAT

بکومت 12 - شیر تخلیه اتوماتیک - بکو آلمان

از {{model.count}}
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

با بکومت BEKOMAT ما به شما كمك می كنیم كه میعانات را از هوای فشرده تولیدی خارج كرده و به كیفیت مطلوب مورد نظر برسید. بکومت با داشتن یک سیستم طراحی هوشمند برای جلوگیری از تلف شدن هوای فشرده ، می توان هزینه انرژی را به حداقل رساند. این نه تنها دیدگاه ما بلکه بسیاری از تولید کنندگان مشهور کمپرسور در سراسر دنیا است که BEKOMAT  را انتخاب و توصیه می کنند. آنها آن را ایمن ترین و اقتصادی ترین واحد تخلیه میعانات در حال حاضر در بازار دنیا می دانند. BEKOMAT 12به عنوان یک دستگاه تخلیه کندانس برای حذف آب و معیانات، در واترسپراتورها، درایرها، کمپرسورها و دیگر نقاط مورد نظر در شبکه هوای فشرده دارای روغن و یا اویل فری (کمپرسورهای بدون روغن) مورد استفاده قرار گیرد. BEKOMAT 12به عنوان یک دستگاه تخلیه کندانس برای حذف آب و معیانات، در فیلترها طراحی شده است و می تواند در  مدیریت زمان تعویض کارتریج فیلترها، مدیریت کاملا صحیحی را انجام دهد. محفظه پلاستیکی BEKOMAT12 به یک ظرف داخلی میعانات آلومینیومی مجهز است که مقاوت آن را بالا می برد. بکومت دارای پنل کنترل جلو با مزیت های ویژه برای اوپراتور است.

بکومت BEKOMAT
BEKOMAT
12
Compressor Capacity max
6,5 (m3/min)
Dryer Capacity max
13 (m3/min)
Filter Capacity max
65 (m3/min)
Operational Perssure
bar) 0.8 ... 16)
Voltage
VAC230 | 50 ... 60 Hz
Temperature min/max
60+.... 1+ °C
Condensate feed
1xG 1/2
Filter Management
---
Dimension
65x158x141 mm
Weight
0.9kg
کشور سازنده
آلمان
گارانتی
12 ماه
Zero Loss Condensate Drain
فرایند تولید هوای فشرده همواره با تشکیل آب کندانس شده همراه است. در اغلب موارد، این آب کندانس شده شامل ذرات روغن است که در تمام سیستم هوای فشرده پراکنده شده و موجب بروز مشکل و تحمیل هزینه اضافه می شود.
با استفاده از بکومت BEKOMAT که نوعی شیر تخلیه اتومات است، می توان هزینه های غیر ضروری و خرابی هایی را که در طول فرآیند تولید هوای فشرده به وجود می آید کاهش داد. این شیرها توسط سنسور ظرفیت کنترل می شوند. سنسورهای هوشمند الکترونیکی از اتلاف هوای فشرده جلوگیری کرده و میزان مصرف انرژی را به شدت کاهش می دهند و در نتیجه معمولا بعد از گذشت 12 ماه بازگشت سرمایه خواهند داشت!
بیش از 5 میلیون بکومت در سراسر جهان نصب شده است.
انواع شیر تخلیه ها


با توجه به تعدد انواع  بکومت BEKOMAT ها، برای هر نوع مخصوص از کمپرسورها طبق فشار و شرایط عملیاتی یک شیر تخلیه مناسب با آن پیشنهاد می شود. از طرفی شیرهای تخلیه تایمر دار باعث اتلاف هوای فشرده می شوند. برخلاف این شیرها، سنسورهای الکتریکی بکومت BEKOMAT، تخلیه مایعات را بدون هیچگونه اتلاف در هوای فشرده تضمین می کنند که به معنای عدم اتلاف انرژی است و نهایتا منجر به کاهش انتشار گاز دی اکسید کربن و حفظ بیشتر محیط زیست می گردد.
بکومت جدا از نام تجاری معتبر BEKO به سفارش بسیاری از شرکت های کمپرسور سازی معتبر دنیا و با نام تجاری آن شرکت ها تولید می شود، که می توان به برند های معتبری همچون Atlas Copco, BERG, BOGE ,KAESER ,INGERSOLAND و ... اشاره نمود.
استفاده از بکومت (BEKOMAT) برای همه کاربردها
در نهایت نیازهای تخلیه میعانات با هدفی که برای آن از هوای فشرده شده تصفیه شده استفاده می شود ، استخراج می شود. هدف ما ارائه راه حل های بهینه برای کاربردهای خاص مشتریان می باشد. با وجود طیف گسترده ای از میعانات ، بکومت (BEKOMAT) برای تمام انواع کمپرسور و سطحوح عملکرد ، سیتم های فشار و در تمام شرایط عملیاتی قابل استفاده و دسترس است.
انواع بکومت ها
نحوه عملکرد بکومت (BEKOMAT):

طرح بازگشت سرمایه خرید بکومت.pdf

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...